Prezent dla gitarzysty – poradnik

Gitarzyści to dosyć wybredna grupa docelowa. Wiemy to, współpracujemy z nimi na co dzień. Jeżeli chodzi o ich hobby to lubią tylko najlepsze rozwiązania w ich zasięgu i zawsze celują wyżej. Rzemieślnicze gitary wykonane z najdroższych drewien, wzmacniacze lampowe wyposażone w kapryśne lampy elektronowe, ale czego się nie robi dla brzmienia. Właśnie dlatego znalezienie prezentu dla gitarzysty nie należy do najłatwiejszych.

Proponujemy coś, co gitarzyści często pomijają w swoich poszukiwaniach sprzętowych. Mały drobiazg, a tak ważny w kreowaniu swojego brzmienia i wizerunku. Ekskluzywne kostki gitarowe to idealny prezent dla fana gitar. Mają niesamowity wygląd, ciekawe brzmienie i posiadają fantastyczną wartość kolekcjonerską. Czy ktoś z gitarowej braci posiada już kostkę z kości, rogu, szlachetnych kamieni lub chociaż drewna? Wątpimy.

Poniższe propozycje powstały na podstawie obserwacji wielu gitarzystów. Są to produkty które budzą zainteresowanie, a często znajdują się w stałym arsenale gitarzystów (szczególnie te drewniane).

Kostki drewniane

Jeżeli chcesz wybrać opcję praktyczną, nie możesz trafić lepiej. Drewniane kostki to wybór wielu profesjonalnych gitarzystów. Posiadają swoje unikalne, ciepłe i bogate brzmienie. Szczególnie dobrze nadają się dla gitarzystów akustycznych oraz grających nieco lżejsze rodzaje muzyki. Są też idealnym uzupełnieniem drewnianej gitary. Nie wiesz jaki rodzaj drewna wybrać? Zaufaj nam i kup jeden z gotowych zestawów.

Kostki z kości i rogu

Chcesz zaszokować obadrowanego? Wybierz coś z kości lub rogu bawoła. Jest to bardzo ciekawy materiał, dosyć neutralny brzmieniowo jednak znacząco różny od tradycyjnej plastikowej kostki. Kostki z kości są praktycznie niezniszczalne przy normalnym użytkowaniu, także masz pewność że Twój prezent posłuży lata.

Kostki z kamieni i minerałów szlachetnych

Jeżeli cenisz sobie piękno, elegancję, unikalność oraz walory kolekcjonerskie to nie dało się lepiej trafić. Kostki wykonane z drogich kamieni i minerałów będą doskonałym prezentem, który nie tylko pozwoli na odkrycie nowych brzmień, ale również zapadnie w pamięci jako coś wyjątkowego i wyszukanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *