https://www.buybestreplicas.com rolex replica fake rolex usdeplica.com rolex replica replica rolex watches replica rolex https://roomlearning.com https://www.designwatchcopy.net massreplica.com https://www.malereplica.com replica rolex fake rolex replica watches montrerepliques.com

Frustracje mężczyzn przez problemy z erekcją

Zaburzenia erekcją są identyczną dolegliwością jak kamienie nerkowe, katar czy też wrzody żołądka. Musimy się z nimi udać do odpowiedniego lekarza. Problemy z erekcją naprawdę potrafią skutecznie odebrać radość życia czy też zniszczyć związek. Na szczęście wiemy już doskonale co jest przyczyną erekcyjnych zaburzeń oraz jak można zaradzić im. Z erekcyjnymi zaburzeniami warto się zgłosić do lekarza i to w momencie gdy wystąpią pierwsze oznaki niesprawności. Bowiem wtedy jest problemowi najlepiej zaradzić. Wizyta u specjalisty w żadnym wypadku nie jest przykra. Polega bowiem zwykle na rozmowie. Musi to być jednak rozmowa szczera. Jeśli lekarz podejrzewa, że samym powodem zaburzenia nie jest ogólna choroba, to zaleca badania testosteronu, poziomu cukru czy też prolaktyny we krwi. Jeśli wszelkie wyniki są w normie, to przyczyny należy poszukiwać gdzieś indziej. Mogą to być inne dolegliwości ciała czy też psychika.

Problemy psychicznej natury

U wielu mężczyzn powodem zaburzeń są psychologiczne problemy. Zwłaszcza dotyczy to młodych mężczyzn, którzy dopiero co rozpoczynają współżycie regularne. Przez zbliżeniem bowiem przeżywają oni stres, który wynika z obawy, że po prostu nie zadowolą parterki. Wszelkie kłopoty z sypialni wynikać także mogą z seksualnych zahamowań, które zostały wyniesione z domu. Mężczyźni dojrzali odczuwają lęk, że z powodu mniejszej fizycznej sprawności już partnerce swojej nie sprostają.

Co drugi mężczyzna z problemem

Zaburzenia erekcji to stała czy też nawracająca niemożność osiągnięcia czy też utrzymania erekcji, która wystarcza do zadowalającej seksualnej aktywności. Jest to jeden z problemów najczęstszych seksualnych u mężczyzn, aż dotyczy pięćdziesięciu procent panów w wieku między 40, a 70 roku życia. W Polsce się szacuje, że z problemem tym wzmaga się ponad 3 miliony mężczyzn. Leczenie jest trudne, ponieważ zaburzenia są po prostu tematem tabu.

Pozostaje przyczyny erekcyjnych zaburzeń

Do samych problemów z erekcją może się także przyczyniać długotrwały stres, przemęczenie, nadużywanie alkoholu jak i także innych używek. I samego źródła seksualnych kłopotów leżeć mogą neurologiczne niedomagania związane bezpośrednio z chorobami oraz urazami kręgosłupa. Problemy miewają także mężczyźni, którzy mają przerost gruczołu krokowego oraz cierpiący na częstsze infekcje moczowego układu. Ale do przyczyn najczęstszych kłopotów należą zaburzenia, których samym podłożem są różnego rodzaju niedomagania układu krążenia, głownie nadciśnienie tętnicze, miażdżyca czy też wynikające ze zmian w krwionośnych naczyniach. Na pewno niekorzystnie na seksualną sprawność wpływa także przyjmowanie leków, które są stosowane w chorobach serca, a także do tego wysoki poziom tak zwanej prolaktyny. Natomiast samo zaburzenie erekcji, które wynika z niedoboru testosteronu zaledwie dotyczy pięciu maksymalnie dziesięciu procent mężczyzn przeważnie tych, którzy wynikają ściśle z niedoboru testosteronu zaledwie dotyczą maksymalnie dziesięć procent mężczyzn, szczególnie tych, którzy są w okresie andropauzy.