https://www.buybestreplicas.com rolex replica fake rolex usdeplica.com rolex replica replica rolex watches replica rolex https://roomlearning.com https://www.designwatchcopy.net massreplica.com https://www.malereplica.com replica rolex fake rolex replica watches montrerepliques.com

Masturbacja dla wszystkich

To nieprawda ze nikt TEGO nie robi. TO robi 95% społeczeństwa. Bo wbrew pozorom TO daje więcej  dobrego dla organizmu, niż można się spodziewać. Kto raz spróbował, myśli o TYM i fantazjuje. Bo TO jest zdrowe, przyjemne, normalne. Nazywaj to masturbacją, autostymulacją onanizmem; nazywaj TO jak chcesz. Ale miej choćby cząstkową wiedzą na temat aktu samomiłości.

Czym jest masturbacja?

Seks z samym sobą jest absolutnie akceptowalną czynnością seksualną, a płynący z niej orgazm ma tak samo duże znaczenie, jak ten osiągnięty za sprawą drugiej osoby. Chęć do podjęcia tej aktywności wypływa z potrzeby zaspokojenia libido, najczęściej stając się finałem będącym konsekwencją niemożności odbycia stosunku z drugą osobą.

Po co to robić?

Masturbacja jest okazją do lepszego poznania samego siebie, swoich potrzeb, granic. To w porządku być czasem egoistą i spędzić ten ekscytujący czas w swoim towarzystwie. Randka samym sobą to niezły reset, relaks i możliwość odreagowania ciężkich momentów.

Dla kogo jest masturbacja…

Samozaspokajanie powszechnie uznawane jest jako czynność rezerwowana dla singli, tymczasem korzysta z niej wiele szczęśliwych par. Wykazując się dozą zrozumienia i zaufania można w tym przypadku więcej zyskać, niż stracić.

… a dla kogo nie?

Aktywność seksualna dotyczy sporej części społeczeństwa, także autostymulacja. Wiele osób nie korzysta z niej tylko i wyłącznie z powodu zakazów, u których podłoża leży światopogląd czy religia. Niepraktykowanie onanizmu jest tak samo w porządku jak jego praktykowanie.

Masturbacja, a zdrowie

Dotykanie samego siebie w okolicach intymnych i doprowadzanie do orgazmu absolutnie nie ma negatywnego wpływu na zdrowie fizyczne. Wyjątkiem jest zbyt intensywna stymulacja, korzystanie z gadżetów erotycznych niezgodne z zaleceniami producenta czy masturbowanie sia przedmiotami do tego nieprzystosowanymi.

A co z psychiką?

Jedyną konsekwencją automiłości może być uzależnienie od tej czynności. Aczkolwiek oscyluje to w granicy prawdopodobieństwa zbliżonej do uzależnienia spowodowanego ”klasycznym” seksem. Oczywiście do przyjemności można się przyzwyczaić, jednak nie warto od razu demonizować.

Nie wstydź się!

Masturbacja nie jest powodem do wstydu i warto zdać sobie z tego sprawę. Negatywne nastawienie do automiłości wynika najczęściej z nakazów religijnych, a co za tym idzie piętnowania osób, które dopuszczają się ”tego strasznego czynu;”. Przekonanie o rezerwacji tej czynności jedynie dla singli powoduje salwy śmiechu względem osób, które przyznają się do zaspokajania libido samodzielnie.

Motywy wśród dorosłych

Mężczyźni, masturbując się, rozładowują napięcie, które jest przyczyną późniejszej agresji. Kobiety próbują poznać swoje ciało, a już je znające o po prostu ofiarowują sobie chwile intymności bez drugiej osoby.

Dzieci i zwierzęta też próbują

Co ciekawe, dotykanie narządów płciowych dotyczy także małych dzieci, które drażniąc okolice intymne, odczuwają przyjemność, aczkolwiek nie jest on absolutnie związana z seksem. Zwierzęta zaś uczą się zachowań seksualnych w ten sposób. Na podstawie powyższych informacji można bez wątpliwości stwierdzić, ze statystycznie jeżeli w grupie 10 osób do masturbacji przyznaje się mniej niż 9 osób, to z dużą pewnością ktoś nie mówi całej prawdy. Seks z samym sobą to naturalna czynność fizyczna i nie należy jej potępiać, wstydzić się czy oceniać. Podobnie jak gadżety erotyczne w związku stanowi urozmaicenie pożycia i czasami warto sięgać po to rozwiązanie. Bak zaspokojenia libido niesie ze sobą szereg konsekwencji psychofizycznych, włączając w to ból fizyczny odczuwany poprzez brak zmniejszenia napięcia seksualnego. Onanizm dotyczy oby płci, w każdym wieku, singli i osób pozostające w wieloletnim związku.